Posao

TehnoPlus doo, od 28.09.2018.godine, objavljuje oglas za sledeće slobodno radno mjesto:

1.SARADNIK U RAČUNOVODSTVU
(za rad u Podgorici, 1 izvršilac)
 Zaduženja :
- Obavljanje  administrativnih i računovodstvenih poslova za potrebe preduzeća

Obavezni uslovi:
- najmanje IV stepen obrazovanja ekonomske struke
- radno iskustvo  na poslovima administracije i računovodstva
- odlično znanje rada na računara

Prednosti:
- dobra samoorganizacija, preciznost u radu
- radno iskustvo

Uslovi rada:
- probni rad 30 dana
- plata po dogovoru
Konkurs otvoren do: 05.10.2018.god.
Prijave isključivo na e-mail:posao@tehnoplus.me
Napomena : Kontaktiraćemo samo uži krug  kandidata koji ispunjavaju obavezne uslove.

Molimo da prijave šaljete samo ako ispunjavate osnovne uslove iz oglasa,
- u subjektu e-mail-a upišite sledeći tekst:
"Vaše ime i prezime-prijava za posao"
Primjer:
Milica Mitrović-prijava za posao

- Prijava treba da sadrži sve podatke o obrazovanju, radnom iskustvu sa opisom radnih zaduženja i ostvarenih rezultata,
   interesovanjima i istaknutim prednostima.
- Prijava treba da sadrži tačne podatke za kontakt: broj telefona, e-mail.
- Prijava obavezno treba da sadrži podatak da li ste trenutno u radnom odnosu.
- Prijave se šalju na službenim crnogorskim jezicima.